Warunki wynajmu

UWAGA: Nie przyjmujemy rezerwacji w przeddzień pobytu.

Minimalny czas wynajmu:

  • lipiec-sierpień min. 5 nocy
  • od września do czerwca min. 2 noce
  • Boże Narodzenie 2023 – min. 3 noce
  • długie weekendy, święta – długość pobytu ustalana w zależności od liczby wolnych dni, min. pobyt widoczny po wybraniu dat na kalendarzu. Upominki: majówka, Boże Ciało – rowery gratis, odbiór i zwrot w Dworku Rousseau w Świnorojach; Boże Narodzenie, Wielkanoc, 3 Króli – sauna w wyznaczonym terminie – nasza sauna w Gruszkach będzie gotowa od marca 2024

 

Rezerwacja

Rezerwacja jest gwarantowana po wypełnieniu formularza rezerwacji, wpłaceniu w ciągu 2 dni na konto bankowe bezzwrotnego zadatku w wysokości 30% wartości pobytu i przesłaniu nam potwierdzenia przelewu. Pozostała część opłaty za pobyt powinna zostać uiszczona 14 dni przed przyjazdem i potwierdzona poświadczeniem przelewu.

W przypadku wykupienia 2 nocy opłatę za pobyt należy uiścić w całości (100%) przelewem przy zakładaniu rezerwacji.

Rezerwacje dokonywane w okresie krótszym niż 14 dni od daty przyjazdu są wiążące po opłaceniu całej kwoty.

Po przesłaniu potwierdzenia przelewu zadatku wysyłamy różne przydatne wskazówki i kontakty, po wpłacie całości sumy otrzymacie Państwo od nas pozostałe informacje.

Sprzątanie końcowe nie obejmuje następujących czynności, do których wykonania zobowiazali się Goście akcepując regulamin:

Goście zobowiązują się do utrzymywania domu w stanie zastanym. Przed wyjazdem należy:

  • wynieść z domu śmieci zgodnie z zasadami segregacji, popiół z grilla, kominka, pieca należy wynieść do metalowej beczki
  • wytrzeć stoły i blaty kuchenne
  • umyć piekarnik i kuchenkę, jeśli uległy silnemu zabrudzeniu
  • umyte i wysuszone naczynia kuchenne schować do odpowiednich szuflad/kredensów; naczynia po śniadaniu w dniu wyjazdu należy włożyć do zmywarki i włączyć ją przed opuszczeniem domu/zostawić umyte na suszarce
  • resztki jedzenia i napojów zabrać lub wyrzucić zgodnie z zasadami segregacji śmieci
  • zdjąć poszewki z pościeli i włożyć je do worków dostępnych w każdej łazience, wilgotne ręczniki rozwiesić w łazience

Wszystkie te czynności nie są wliczone w tak zwane sprzątanie końcowe. Jeśli nie zostaną wykonane możemy naliczyć dodatkową opłatę zależną od stanu w jakim został pozostawiony dom.

W domu zabronione jest chodzenie w butach – prosimy o przywiezienie swoich kapci. Prosimy również o nieprzestawianie sprzętu muzycznego i mebli. Jeśli mimo naszej prośby jakieś meble zostaną przestawione podczas pobytu, muszą wrócić przed Państwa wyjazdem na swoje miejsce.

Zwierzęta

W Uroczysku Hruszki nie gościmy czworonogów – na pobyty z pieskami lub kotami polecamy Dworek Rousseau.

Szczegółowe informacje na temat warunków rezerwacji i anulacji oraz regulamin domu znajdziecie Państwo tutaj.

Zapraszamy na niezapomniany pobyt do Puszczy Białowieskiej!